Tähtis

HAMBAVALUGA PATSIENTE PROOVIME AIDATA VÄLJASPOOL RAVIJÄRJEKORDA.

Kuid eeldame siiski, et pöörduksite abi saamiseks hambaarsti visiidile piisavalt varakult(välja arvatud traumad), mis tähendab, et mitte vahetult tööpäeva lõpus.

Seoses esmaabi vajavate patsientidega võib viibida tavaravijärjekorras olevate patsientide õigeaegne pääs ravikabinetti. Seepärast varuge endale hambaasrti juurde tulles piisavalt aega.

KUI TEIL EI OLE VÕIMALIK KOKKULEPITUD AJAL VASTUVÕTULE TULLA, PALUME SELLEST KINDLASTI ETTE TEATADA VÕIMALIKULT VARAKULT. SOOVITAVALT JUBA EELMISEL PÄEVAL , KUID MITTE HILJEM KUI 3 TUNDI ENNE VISIITI SAMAL PÄEVAL. Seeläbi on võimalik seda aega pakkuda teisele abivajavale  patsiendile.

 

Soovides pereliikmetega aegu vahetada, palume sellest eelnevalt informeerida meie administraatorit, sest raviaegade pikkustes võib esineda erinevusi.

Täname mõistva suhtumise eest!

 

 

HAMBAKLIINIKUSSE PÄÄSEB ISESEISVALT KA RATASTOOLIS INIMENE, KASUTADES SELLEKS LIFTI.

 

Kas sa
teadsid, et ...

… lisaks hambaharjale tuleks kasutada ka hambaniiti ja hambavaheharja!

… ortodontilise ravi kestus sõltub patsiendi vanusest ja diagnoosi keerukusest.

… õigesti paigaldatud kvaliteetne implantaat on paljude mõjurite suhtes vastupidavam kui loomulik hambajuur.

… elektriline hambahari võrreldes tavahambaharjaga suudab sama ajaga eemaldada hammastelt 40% rohkem kattu, vähendades seejuures ka igemevigastuste ja ärrituste teket.

… peale söögikorda tuleb kasutada suhkruvaba närimiskummi!

… ortodontilisel ravil pole vanuselist piiri!

… regulaarne hambaravi aitab säästa raha!

… ortodondiga võib kohtuda juba siis kui enamik piimahambaid on suhu lõikunud. Osa tekkinud probleeme saab ja ongi vajalik lahendada juba 4-6 aasta vanusel lapsel.

… hambaid tuleb pesta vähemalt 2 korda päevas!

… kunagi pole liiga hilja oma elukvaliteeti parandada hambaimplantaatidega.

… igemehaiguste ja teiste suuprobleemide vältimiseks on lisaks korralikule suuhügieenile oluline jälgida ka oma toitumist!